Twój koszyk więcej »

  • Opony rolnicze
  • Opony do maszyn uprawowo siewnych
  • Opony od najlepszych producentów
  • Dobierzemy opony do każdej maszyny
  • Opony leśne
  • Opony 4x4
KONTAKT

Piotr Hytkowski


Tel. 661 488 660

Arkadiusz Mielczarek


Tel. 603 065 995

Właścicielem serwisu WWW.AGROOPONY.EU oraz regulaminu jest firma AGROWIEC, z siedzibą w Starczówek 88a, 57-220 Ziębice, woj. dolnośląskie, NIP 887-176-10-48, REGON 020675403 wpisany do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza Miasta Ziębice pod numerem 2983/2008

 

1. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet 24h/na dobę przez cały rok oraz sprzedaży telefonicznej w godzinach pracy biura, a w przypadkach ważnych 24h/ na dobę.

2. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet oraz telefonicznie. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu i jest w realizacji.

3. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane czy anulowane lub zastąpione innym zaproponowanym towarem.

4. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

5. Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności:

- przy odbiorze: należność pobiera kurier,

- przelewem bankowym na konto sklepu.

6. Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS,  lub dostarczony osobiście pod wskazany adres (koszty transportu ustalane telefonicznie) bądź będzie przygotowany do odbioru osobistego w siedzibie firmy po uzgodnieniu telefonicznym.

7. Koszt dostawy są zależne od ilości zamówionego towaru oraz jego gabarytów, a w przypadku opon rolniczych ustalane są indywidualnie.

8. Po zakupie i zrealizowaniu zamówienia klient otrzymuje rachunek, fakturę VAT za pośrednictwem poczty polskiej lub zostaje ona dołączona do paczki wg. Ustaleń telefonicznych lub mailowych.

9. Czas realizacji od złożenia zamówienia do wysyłki przez firmę AGROWIEC wynosi maksymalnie 72h. Klient zostanie poinformowany wcześniej w przypadku wydłużenia zamówienia. Jeżeli klient zdecyduje się na formę płatności „przelew” realizacja zamówienia następuje w momencie zaksięgowania środków na koncie firmowym.

10. Zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. nr22,poz.271) Klient detaliczny, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 10 dni od daty doręczenia lub wydania towaru.

11. Stosowne oświadczenie należy wysłać na adres e-mail lub pocztą. W przypadku odstąpienia od umowy Klient jest zobowiązany do odesłania na własny koszt zakupionych produktów w oryginalnym opakowaniu (w stanie nienaruszonym lub wskazującym na jego nieużycie) wraz z wypełnionym oświadczeniem i dołączonym oryginalnym dowodem zakupu. Zwracany produkt nie może nosić śladów używania lub być uszkodzony. Dotyczy to także oryginalnego opakowania produktu.

12. Klient otrzymuje pieniądze za zwrot towaru w przeciągu 7 dni roboczych licząc od daty dostarczenia przesyłki. Pieniądze zostaną przekazane na wskazane w oświadczeniu konto. Zwrotowi nie podlegają koszty przesyłki.

13. Wszystkie przesyłki wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS są ubezpieczone (na standardową kwotą wg. UPS w zależności od rodzaju paczki) i w razie uszkodzenia, klient może dochodzić roszczeń w stosunku do firmy kurierskiej.

14. Firma Agrowiec zastrzega sobie prawo do braku dostępności zamówionego towaru na magazynie o czym klient zostanie niezwłocznie poinformowany telefonicznie lub mailowo. Oferta sklepu nie jest odzwierciedleniem aktualnych stanów magazynowych i nie stanowi oferty handlowej w myśl Kodeksu Cywilnego a zgodnie z (Art. 71. Kc) jest jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy.  

15. Wszelkie warunki gwarancji min. okres gwarancji za zakupiony towar realizowane są na podstawie gwarancji producenta  i zależą od konkretnego producenta.

16. Dokonaniu zakupów w sklepie internetowym, telefonicznie bądź mailowo oznacza akceptację powyższego regulaminu.

17.Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, sklep www.agroopony.eu zobowiązuje się ochrony danych klienta i nie są one w żaden sposób wykorzystywane czy udostępniane.

18. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy z dnia 2 marca 2000 r. O ochronie niektórych praw konsumentów praz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Z 2000 r. Nr 22 poz. 271).

19. Bezpłatny montaż i dojazd do klienta w Promocji Przedsezonowej obowiazuje tylko na terenie i okolicach miasta Ziębice.

20. Zabrania się kopiowania, redystrybucji, publikowania, rozpowszechniania, udostępniania czy wykorzystywania w inny sposób całości lub części danych zawartych na blogu w serwisie internetowym AGROOPONY.eu w celach komercyjnych oraz poprzez włączanie ich do serwisów WWW.